Wersje językowe
Producenci
Formy płatności

 

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Karty płatnicze

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

(W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.)

Płatności online

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)

 

 

Raty w mBank

W naszym sklepie istnieje możliwość zakupów na raty. Płatności ta metodą obsługiwane są przez mBank. Towar wysyłany jest po przyznaniu kredytu przez bank i otrzymaniu zapłaty. Ciekawe informacje na temat różnych kredytów można znaleźć w poradniku pod adresem: https://www.mbank.pl/indywidualny/kredyty/abc-kredytu/

 

LeaseLink (oferta tylko dla firm)

Sprzęt o wartości powyżej 1000 zł można wziąć w leasing. To łatwa i prosta metoda kierowana do firm. Leasing obsługuje LeaseLink Sp. z o.o.. Więcej szczegółów pod adresem https://leaselink.pl/

 

Płatności kryptowalutą Bitcoin BTC

Płatności obsługiwane są przez bitbe.co. Możliwe jest zapłacenie waluta Bitcoin BTC. Po dokonaniu zakupu generowany jest kod QR i adres transakcji. Czas na rozpoczęcie transferu to 15 minut. Po tym czasie płatność zostanie zatrzymana a zamówienie anulowane.

 

 

Video Blog o wideodomofonach
Blog o wideodomofonach
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl